x تبلیغات
زومیت | اخبار فناوری

آموزش تزریق بوتاکس

 با رشد روزافزون فناوری و پیشرفت بشر در زمینه علوم مختلف و آگاهی بیشتر در مورد علل بسیاری از رویدادها و تلاش برای بهبود و بهبود راه حل های آنها ؛ پیشرفتهای چشمگیری در علوم پزشکی ، به ویژه در زمینه پوست ، زیبایی و لیزر انجام شده است و فناوریهای جدید و مدرن با تمرکز بر علل پیری پوست علائم را کاهش داده و سرعت را کاهش می دهد. پیری پوست و از بین بردن مشکلات پوستی ناشی از دلایل مختلف مانند نور خورشید و پیری و ... باعث شکل گیری فرآیندهای جوانسازی و بهبود ظاهر و ساختار کلاژن و عناصر پوست می شود.

 

مباحث آموزشی آموزش تزریق بوتاکس

مروری بر سم کلستریدیوم بوتولینوم

مروری بر آناتومی صورت

مروری بر زیبایی شناسی

تزریق سم بوتولینوم در 1/3 فوقانی صورت

تزریق سم بوتولینوم در وسط صورت 1.3

تزریق سم بوتولینوم در 1/3 تحتانی صورت

تزریق سم بوتولینوم برای پیشگیری از میگرن مزمن

تزریق سم بوتولینوم برای درمان هایپرهیدروز اولیه

آموزش تزریق ژل

 

 

 

ادامه مطلب

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

جدا از مزایای استفاده از این نوع دیوارپوش، باید بگوییم که هزینه نصب دیوارپوش PVC نیز مقرون به صرفه است.

معایب استفاده از دیوارهای پی وی سی

دیوارپوش های PVC موادی را منتشر می کنند که حساسیت تنفسی را در آتش افزایش می دهد. ترکیبات استفاده شده در دیوارپوش های پی وی سی سازگار با محیط زیست نیستند و ممکن است به طبیعت آسیب بزنند. دیوارپوش های پی وی سی به نور مستقیم خورشید و نور خورشید حساس هستند و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض اشعه ماوراء بنفش می تواند باعث تغییر در ظاهر به خصوص رنگ آن شود.

نصب دیوارپوش پی وی سی

روش نصب دیوارپوش های پی وی سی برای هر دیوار گچی و همچنین برای دیوارهایی با پایه های فلزی متفاوت است. سپس، ویرایشگر را دنبال کنید تا در مورد نصب دیوارپوش پی وی سی مطلع شوید:

 

بر روی دیوار گچی نصب شده است

پانل ها را به اندازه دلخواه برش دهید و با گیره ها در فواصل 45 تا 50 سانتی متری به دیوار گچی بچسبانید.

هزینه نصب دیوارپوش پی وی سی

قیمت ثابت و قطعی ای برای هزینه نصب دیوارپوش های ماربل شیت وجود ندارد. چون قیمت نصب به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بیانی واضح تر باید بگوییم متر مربع دیوارهای مورد نظر، نوع و مرغوبیت متریال انتخاب شده برای دیوارپوش، طرح و مدل مد نظر، نوع نصب دیوارپوش PVC و زیرسازی هایی که برای آن انجام می شود، در هزینه نصب دیوار پوش تاثیر گذار می باشد.

 

تولید انواع دیوار پوش های PVC در شرکت آذران

لیست پانل های پی وی سی شرکت آذران فضانما به شرح ذیل می باشد که شما عزیزان می توانید با مطالعه و با توجه به نوع نیاز خود، هر یک را انتخاب و از این شرکت خریداری کنید:

پانل پی وی سی دو جداره

پانل پی وی سی سه جداره

پانل پی وی سی وال برد

پانل هات استمپ

پانل های PVC اکس پن EXPAN

سقف کاذب آذران فضانما

سقف کاذب به سقفی گفته میشود که در سطحی پایین تر از سطح سقف اصلی قرار میگیرد و از داخل بنا قابل مشاهده است و با نام تایل سقفی نیز شناخته می شود. امروزه با پیشرفت صنایع و پتروشیمی، استفاده از مصالح ساختمانی جدید از قبیل سقف کاذب pvc، سقف های کاذب کناف، سقف های کاذب آی گلس، دیوارپوش ها، کف پوش ها و … مورد توجه ویژه مهندسان و سازندگان قرار گرفته است.

 

از سقف های کاذب برای پوشاندن تاسیسات زیر سقف اصلی سازه، اکوستیک نمودن فضا، جلوگیری از رطوبت و اتلاف دما، ایجاد بستر نورپردازی مدرن که متناسب با فضا باشد و همینطور ایجاد حجم دکوراتیو استفاده می شود.

 

چرا پاسپورت دومینیکا ؟

 

چرا پاسپورت دومینیکا ؟

 

دومینیکا تنها کشوری است که در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اعطای پاسپورت و حق شهروندی اقدام می کند.
دومینیکا پایین ترین قیمت را در میان کشور های اهدا کننده پاسپورت با سرمایه گذاری، ارائه می کند.
در دومینیکا روند رسیدگی به پرونده ها سریع است.
زبان رسمی کشور دومینیکا انگلیسی است.
شهروند دومینیکا از معافیت مالیاتی برای بسیاری از امور برخوردار خواهد بود.
دارنده ی پاسپورت دومینیکا امکان مسافرت به ۱۱۹ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا را دارد.
با داشتن پاسپورت دومینیکا امکان اقامت و تحصیل در انگلستان و اروپا وجود دارد.
عدم اطلاع کشور اولیه از اعطای تابعیت دوم.
اعتبار ۱۰ ساله پاسپورت دومینیکا و سهولت در تمدید مجدد.

 

برخی دیگر از مزایای پاسپورت دومینیکا

دومینیکا کشوری است که نسبت به تابعیت قبلی و آتی متقاضی اهمیت نمی دهد. بنابراین شما آزادید که هر کجا که می خواهید زندگی

کنید.
برای کسب تابعیت کامل و پاسپورت دومینیکا تنها ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز است.
زبان رسمی اول کشور دومینیکا انگلیسی و فرانسه بعنوان زبان دوم در نزد مردم تکلم می شود.
اخذ پاسپورت دومینیکا همراه با بهره مندی از کلیه حقوق شهروندی و استفاده از امتیازات دولتی می باشد.
دومینیکا کشوری مستقل است که جزء کشورهای مشترک المنافع انگلستان می باشد. بناراین پاسپورت آن از ارزش بالایی برخودار است. علاوه بر آن در صورت عدم حضور نماینده کشور دومینیکا ، سفارت انگلستان می تواند نسبت به انجام امور متقاضی اقدام نماید.
تحصیل در دومینیکا به زبان انگلیسی بوده و سیستم آموزشی بر اساس سیستم بریتانیا می باشد.
شخص دارنده پاسپورت دومینیکا می تواند بدون ویزا به ۱۱۹ کشور دنیا سفر نماید. علاوه بر این برای کشورهایی که نیاز به ویزا دارند

روال صدور ویزا بسیار آسان و سریع می باشد.

 

دومینیکا کشوری است که سرمایه و ثروت شما در انجا کاملاً امن می باشد به نحوی که حتی مالیات بر سرمایه و ارث

تعلق نمی گیرد.

دولت دومینیکا از حسابهای بانکی، املاک و کسب وکار شما چه در خارج و چه در داخل حمایت می کند.

از آنجائیکه دومینیکا از نظر منطقه زمانی برابر با منطقه زمانی نیویورک امریکا می باشد لذا مکان مناسبی برای تجارت می باشد.

کشور دومینیکا دارای دولتی دموکراتیک و رئیس جمهور آن با رای مستقیم مردم انتخاب می شود.

دومینیکا بهترین گزینه برای اخذ پاسپورت دوم

 

دومینیکا بهترین گزینه برای اخذ پاسپورت دوم

 

دومینیکا بهترین گزینه برای اخذ پاسپورت دوم

 

برنامه اخذ تابعیت توسط سرمایه گذاری یا اهدا وجه نقد برای شما و خانواده عزیزتان این فرصت را فراهم می سازد تا توسط این سرمایه گذاری که در دومینیکا انجام می دهید؛ طبق مقررات تابعیت این کشور را دریافت نمایید.

در حال حاضر دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا از دو روش انجام می شود:

 

از طریق کمک بلاعوض به دومینیکا یا همان اهدای وجه نقد به دولت با شروع قیمت از ۱۰۰،۰۰۰ دلار.

از طریق خرید سهام در یکی از پروژه های تایید شده دولت به ارزش حداقل ۲۰۰،۰۰۰ دلار.

پاسپورت دومینیکا مطمئن ترین روش برای ساخت زندگی بهتر:

شما با پرداخت حداقل ۱۰۰ هزار دلار کمک به دولت دومینیکا میتوانید پاسپورت دوم خود را اخذ نمایید و ارزان ترین روش دریافت تابعیت و پاسپورت دوم در دنیا به شمار می رود.

پاسپورت دومینیکا مادام العمر و غیرقابل استرداد است یعنی اینکه شما بعنوان شهروند دومینیکا میتوانید از فرصت ها و مزایای زندگی در این کشور صلح آمیز استفاده نمایید و از تجربه زندگی با تمام شرایط رفاهی و بستر پیشرفت لذت ببرید.

یکی دیگر از محاسن تابعیت دومینیکا امکان تابعیت چندگانه و آزادی زندگی در خارج از دومینیکا است ونیازی به اقامت در دومینیکا قبل یا بعد از اتخاذ پاسپورت نخواهید داشت.

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) و اخذ اقامت دومینیکا به شما امکان سفر بدون ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا و باز کردن حساب بانکی در اتحادیه اروپا، شینگن و انگلستان را میدهد. پاسپورت قدرتمند دومینیکا در رتبه ۳۰ جهان قرار دارد و کل پروسه اخذ پاسپورت دوم از طریق دومینیکا ۶ ماهه است. پاسپورت دومینیکا و اخذ اقامت دومینیکا (پاسپورت دوم) سریعترین و آسانترین روش مهاجرت است. اگر به دنبال مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر در سریعترین زمان ممکن می باشید دومینیکا در حال حاضر سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت دوم را بدون شرط حضور در این کشور را دارد.

 

 

 

 

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

کسب پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) و اقامت دومینیکا دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا و نداشتن شرایط پیچیده مانند دانستن زبان و سوابق مدیریتی می باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا از معدود کشورهایی هست که برای اعطا تابعیت و پاسپورت دوم (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد.

شما با داشتن پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در دومینیکا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. همچنین این کشور در سال 2020 برنامه ای جدید برای علاقمندان به پاسپورت خود معرفی کرده است. در این برنامه درخواست کنندگان میتوانند با سرمایه گذاری در خرید سویت یا ویلاهایی یک تا سه خوابه در یکی از بهترین مکان های کشور, پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند.

 

 

پاسپورت و شهروندي دومينيكا

دیوار چوبی یکی از انحصاری ترین گزینه ها برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری است که جلوه ای بسیار زیبا و اصیل در محیط ایجاد می کند. چوب به کار رفته در این دیوارها نه تنها در زیبایی دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد، بلکه می تواند به عنوان عایق حرارتی و صوتی نیز عمل کند. در ادامه به معرفی انواع دیوارهای جداکننده چوبی مناسب برای اتاق خواب، اتاق کودک و پشت تلویزیون در ساختمان و بررسی ویژگی های آنها می پردازیم. علاوه بر معرفی ویژگی ها و مزایا و معایب، چندین عکس و مدل جدید دیوار چوبی سنتی و تزیینی با رنگ روشن، ماربل شیت و ... را معرفی می کنیم. با مجله دکوراسیون دکونیوز همراه باشید.

 

 

 

دیوار چوبی چیست؟

از گذشته تا به امروز چوب در صنعت ساختمان سازی و طراحی داخلی و خارجی ساختمان کاربرد فراوانی داشته و اصالت و کلاسیک بودن را به خوبی منتقل می کند. به همین دلیل به مرور زمان آثار چوب مصنوعی نیز به این صنعت راه پیدا کرد و علاوه بر میز و مبلمان، برجستگی آن بر روی دیوارها نیز به چشم می خورد. دیوار چوبی مصنوعی نوعی روکش است که بر روی سطح اصلی دیوارهای داخلی ساختمان نصب می‌شود که از ورقه‌های چوب مصنوعی یا طبیعی تشکیل شده و رنگ‌ها و نقش‌های اجرا شده بر روی آن‌ها نیز بسیار متنوع است.

 

بسته به نحوه اجرای طرح های چوبی روی سطح، می توان آنها را به گروه های مختلفی تقسیم کرد. به عنوان مثال، برخی از دیوارهای چوبی سنتی هستند که بیشتر در تزئینات باغ و روستایی استفاده می شوند. برای اجرای این دیوارها از روش‌های مختلفی مانند ورچین، وگانی، فرقه و بال کبوتر استفاده می‌شود. به روش مدرن فقط سطح بیرونی این دیوارها با ورق های چوبی نصب می شود و بیشتر جنبه تزئینی دارند.از دیگر روش های اجرای این دیوارها می توان به استفاده از آنها به عنوان پارتیشن و جداکننده اشاره کرد. این دیوارها متحرک بوده و در صورت نیاز در قسمت های مختلف دفتر کار و منزل قابل استفاده هستند.

انواع دیوارهای چوبی

این دیوارها را علاوه بر نحوه اجرا می توان بر اساس نوع چوب به کار رفته در آنها دسته بندی کرد که از نظر خصوصیات و ظاهر کاملاً متفاوت هستند. از رایج ترین انواع چوب برای دیوار می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 

دیوار با چوب ترم

استفاده از چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی به دلیل قیمت بالای آن با مشکل بسیار بزرگی مواجه است. به همین دلیل اغلب در این صنعت از چوب مصنوعی استفاده می شود که یکی از بهترین نمونه های آن ترمووود است. چوب ترمووود به گروهی از چوب ها گفته می شود که پس از حرارت دادن خاص در برابر نفوذ رطوبت مقاوم هستند. ضمناً این چوب ها به دلیل روش تولید در برابر حشرات، کرم های چوبی و موریانه ها کاملاً مقاوم بوده به همین دلیل عمر مفید بالایی دارند. از بهترین نمونه های دیوار چوبی می توان به گزینه هایی اشاره کرد که از ورق های ترمووود استفاده می کنند. لازم به ذکر است که ترم وود وارداتی است و به همین دلیل قیمت نسبتاً گرانی دارد.

 

دیوار ام دی اف

استفاده از ورق های ام دی اف در صنعت دکوراسیون منزل در سال های اخیر بسیار رایج شده است و در انواع میز، مبل و کابینت استفاده می شود. یکی از مهمترین مزایای استفاده از ورق های ام دی اف برای دیوارهای چوبی، تنوع طرح و رنگ، عایق بودن در برابر رطوبت، قیمت ارزان تر نسبت به چوب طبیعی و همچنین وزن سبک آن است.

 

دیوار چوب پنبه

از دیگر نمونه های مدرن با جلوه بسیار زیبا می توان به دیوارهایی اشاره کرد که از چوب پنبه ساخته شده اند.دیوارهای چوب پنبه ای از لایه های بیرونی درختان بلوط تولید می شوند و وزن سبکی دارند و به عنوان عایق عالی در برابر گرما و صدا عمل می کنند. یکی از مهمترین کاربردهای دیوارهای چوب پنبه ای استفاده از آن در محیط اداری است زیرا امکان نصب کاغذ و یادداشت بر روی آنها وجود دارد.

 

دیوار طرح چوب پی وی سی

با توجه به قیمت بالای چوب طبیعی و ماربل شیت و همچنین جلوه زیبای آن بر روی دیوار و در قسمت های مختلف ساختمان، دیوارپوش های طرح دار از چوب تولید و در بازار موجود می باشد. این دیوارها در واقع طرح های چوبی هستند که از پی وی سی ساخته شده اند و در طرح و رنگ آن ها تنوع زیادی وجود دارد. به طوری که می توان با توجه به سبک های مختلف دکوراسیون، نمونه های مناسبی را انتخاب و اجرا کرد. علاوه بر این دیوارپوش های طرح چوب پی وی سی قابل شستشو، سبک و عایق خوبی در برابر حرارت و دما هستند.

 

ویژگی ها و مزایای دیوارپوش چوبی در خانه

با توجه به استفاده از ورق های چوبی طبیعی یا مصنوعی در این دیوارپوش ها، چندین ویژگی مهم در آنها وجود دارد که از آن جمله می توان به:

 

این نوع دیوار در برابر صدا، گرما و دما عایق بهتری دارد.

این دیوارها می توانند چند منظوره باشند و در عین حال به عنوان قفسه ای برای چیدمان عناصر تزئینی عمل کنند.

چوب با هر سبک دکوراسیون و طراحی داخلی سازگار است و در چیدمان های مدرن استفاده می شود.

 

کاربرد دیوار چوبی در ساختمان.

خوشبختانه تنوع در طرح و رنگ این دیوارها بسیار زیاد است و طیف وسیعی از دیوارهای چوبی ساده و طرح دار روشن و تیره در بازار موجود است. به همین دلیل در ساخت و ساز از این نوع روکش دیوار و دیوار استفاده می شود که از مهمترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

دیوار چوبی اتاق خواب

در بیشتر موارد برای حفظ زیبایی و جلوگیری از بهم ریختگی و تیره شدن فضای داخلی، تنها در یکی از دیوارهای اتاق خواب از لت های چوبی استفاده می شود.دیوار پشت تخت یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای دیوارپوش های چوبی است که جلوه بسیار زیبایی در فضا ایجاد می کند. نمونه هایی از اجرای دیوار چوبی اتاق خواب در طرح ها و رنگ های مختلف را در ادامه مشاهده می کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه پاسپورت دوم ( پاسپورت دومینیکا ) و یا مهاجرت؟ کدام گزینه مناسب شماست

 تهیه پاسپورت دوم ( پاسپورت دومینیکا ) و یا مهاجرت؟ کدام گزینه مناسب شماست

در زمینه مهاجرت باید بگم که مهاجرت تصمیم خیلی سختیه ، رها کردن همه ارتباطات ، شغل و رویارویی با انبوهی از مشکلات تا کی پاسپورت بگیریم ، حدود ۶ سال تازه اگر قوانین عوض نشود .
پیشنهاد من به شما اخذ پاسپورت دومینیکا هست به دلیل قیمت مناسب و زمان سریع در کسب پاسپورت و همچنین مزایا بسیار زیاد آن که در ادامه می خوانید.

 

مزایای پاسپورت دومینیکا

دومینیکا تنها کشوری است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به اعطای پاسپورت و حق شهروندی اقدام می‌نماید. (کل پروسه تا زمان دریافت پاسپورت ۳ تا ۶ ماه)

 1. 
پایین‌ترین قیمت
 2. 
روند سریع رسیدگی
 3. 
زبان رسمی کشور انگلیسی
 4. 
معافیت مالیاتی برای بسیاری از امور
 5. 
امکان مسافرت به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا
 6. امکان اقامت در انگلستان و اروپا و همچنین اروپا
 7. 
عدم اطلاع کشور مادری از نسبت به اعطای تابعیت و اقامت

دومینیکا کشوری است جزیره‌ای در دریای کارائیب. نام رسمی آن کشور همسود (مشترک‌المنافع) دومینیکا و پایتخت آن روسواست.
دومینیکا از جزایر بادپناه و بخشی از منطقه آنتیل کوچک است و به خاطر طبیعت دست‌نخورده‌ای که دارد «جزیره طبیعت کارائیب» نامیده شده‌است. دومینیکا در جنوب گوادلوپ و در شمال مارتینیک واقع شده؛ مساحت دومینیکا ۷۵۰ کیلومتر مربع و جمعیت این کشور ۷۱.۲۹۳ نفر (در سال ۲۰۱۱) است. زبان رسمی این کشور انگلیسی است و زبان‌های کریول دومینیکایی و فرانسوی نیز به عنوان زبان‌های گفتاری استفاده دارند.

شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم

داشتن شرایط زیر جهت برنامه اقتصادی شهروندی لازم میباشد

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد.
 • افراد وابسته و فرزندان متقاضی باید زیر ۲۱ سال و مجرد باشند.
 • متقاضی باید در یک زمان (چه مجرد باشد چه دارای خانواده)کلیه مبالغ و هزینه ها را به دولت دومینیکا بپردازد.
 • متقاضی باید آزمون تلاش را بگذراند و هیچ گونه سابقه ارتکاب جرم نداشته باشد.
 • متقاضی باید یک سری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • متقاضی اصلی باید به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشد .
 • متقاضی باید از طریق گروه iranusatour اقامت اقتصادی مورد تصویب دولت را دریافت نماید.

هزینه های متقاضی اخذ پاسپورت دومینیکا , اقامت دائم

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم با توجه به تعداد اعضای خانواده متفاوت و به شرح جدول زیر (مجموع هزینه سرمایه گذاری و هزینه های دولتی) است:
هزینه های سرمایه گذاری

 • یک فرد مجرد: ۱۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا
 • یک زوج بدون فرزند: ۱۷۰،۰۰۰ دلار آمریکا
 • یک زوج + ۱ فرزند زیر ۱۸ سال: ۲۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا
 • یک زوج + ۲ فرزند زیر ۱۸ سال: ۲۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا
 • به ازای هر فرزند دیگر (بدون توجه به سن) ۵۰ هزار دلار آمریکا به پرونده اضافه می‌شود.

تابعیت دوم

 

تابعیت دوم

شرکت در برنامه های «شهروندی از طریق سرمایه گذاری» معمولا سریعترین و ساده ترین راه برای اخذ پاسپورت دوم است. فرآیند آن ها بسیار ساده است: یک کشور در عوض سرمایه گذاری یا خرید ملک به شما شهروندی و پاسپورت دوم اعطا می کند. این کشورها به طور معمول شرط حضور ندارند.

تابعیت مضاعف به حفظ آزادی کمک می کند، افق های سرمایه گذاری را گسترش می دهد و حتی زندگی را در شرایط بحرانی نجات می دهد.

 زمانی که دولت ها مقررات سخت تری را برای شهروندان خود در نظر می گیرند، تابعیت مضاعف به عنوان «بیمه شهروندی» در نظر گرفته می شود.

 


پاسپورت دوم آزادی شخصی و اقتصادی را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد. تابعیت مضاعف (پاسپورت دوم) یک گام مهم در بین المللی کردن زندگی است، به طوری که هیچ دولتی مالک شما نخواهد بود.

پاسپورت دوم نه تنها می تواند آزادی شما را افزایش دهد، بلکه می تواند به شما کمک کند تا زندگی بهتری برای فرزندان از طریق شهروندی در بهترین کشورها ممکن سازید. با کسب پاسپورت دوم، می توانید آرامش ذهنی خود را که همیشه مکان دیگری برای زندگی وجود دارد حفظ کنید و در زمان هرج و مرج اقتصادی یا سیاسی به کشور دوم خود نقل مکان کنید.

کشور دومینیکا

دومینیکا یکی از زیباترین جزایر کره زمین است که به‌ عنوان «جزیره طبیعت کارائیب» شناخته می‌شود؛ بهشتی گرمسیری با کوه‌های آتشفشانی ناهموار، آبشارها، حوضچه‌های آب گرم و البته مجموعه‌ای از جانوران عجیب و غریب. عجیب نیست که این کشور سالانه نظر صدهاهزار بازدیدکننده را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند.

دومینیکا کشوری در شرق دریای کارائیب است که از سال ۱۹۷۸(سال استقلال این کشور) عضو اتحادیه کشورهای مشترک المنافع(Commonwealth)  شده است و از آن زمان از نظر سیاسی و دیپلماتیک نزدیکترین روابط را با بریتانیا دارد. زبان رسمی این کشور انگلیسی و نظام سیاسی آن دموکراتیک و مردم سالار است. این کشور جزیره ای ۲۹ مایل (۴۷ کیلومتر) طول دارد همچنین حداکثر عرض آن ۱۶ مایل (۲۶ کیلومتر) می باشد. و پایتخت و مهمترین بندر این کشور شهر روسو می باشد.

 

از مزایای شهروندی دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • چارچوب قانونی و دارای پشتوانه، که می‌توانید از این که شامل شرایط کامل شهروندی می‌شوید اطمینان کسب نمایید. 
 • سفر بدون ویزا به بیش از 120 کشور.
 • بدون نیاز به سفر یا اقامت اجباری، می‌توانید زندگی منعطفی داشته باشید و با فرصت های سرمایه‌گذاری به کارآفرینی نیز فکر کنید.
 • دارای زبان رسمی انگلیسی.
 • رسیدگی سریع به پرونده‌ها در کوتاهترین زمان ممکن و رسیدن به پاسپورت دومینیکا به سهولت.

برای به دست آوردن شهروندی کشور دومینیکا، شما دارای دو روش جهت سرمایه‌گذاری و اخذ پاسپورت هستید:

صندوق اقتصادی

این گزینه یک مشارکت یک‌باره و غیر قابل برگشت به دولت است. از این نوع مشارکت به عنوان کمک بلاعوض به دولت نیز یاد می‌شود که در ازای این نقش کمکی، دولت به شما اجازه دریافت حق شهروندی و پاسپورت دومنیکا را می‌دهد.

در گذشته این مشارکت باعث شده است که دومینیکا بتواند از انجمنهای خود در پروژه های زیر بنایی کلیدی حمایت کند و کشور را در مسیر ثبات بیشتر قرار دهد.

 

 

 

تابعیت

 

انواع تابعیت

برحسب اینکه تابعیت از ابتدای تولد به شخص تحمیل شود یا آنکه خود شخص تقاضای کسب تابعیت را نماید، تابعیت را به تابعیت اصلی و تابعیت اکتسابی تقسیم می کنیم.

انواع تابعیت اصلی

تابعیت اصلی یا تابعیت مبداء تابعیتی است که از ابتدای تولد شخص ، به حکم قانون به وی تحمیل می شود . این تحمیل تابعیت ، از دو طریق امکان پذیر است : یکی از طریق خون و دیگری از طریق خاک که از آن ها به سیستم خون و سیستم خاک یاد می کنند .

سیستم خون یا تابعیت نسبی ، سیستمی است که در آن تابعیت از طریق نسب به طفل تحمیل می شود . یعنی طفل به محض تولد ، تابعیت پدر و یا مادرش را تحصیل خواهد نمود . کشورهایی مانند سوئیس ، اتریش ، آلمان ، مجارستان و … سیستم خون را پذیرفته اند .

سیستم خاک یا تابعیت ارضی ، سیستمی است که به موجب آن ، تابعیت شخص را از روی محل تولد شخص معلوم می نمایند که به آن تابعیت ارضی نیز گفته می شود . در واقع هرگاه طفلی در قلمرو حاکمیتی این کشورها متولد شود ، تابعیت آن کشور را خواهد داشت . کشورهایی مانند کانادا ، آرژانتین ، ونزوئلا ، برزیل ، آمریکای لاتین و … سیستم خاک را پذیرفته اند .

توجه به این نکته ضروری است که تمامی کشورها ، هنگامی که یکی از سیستم های خاک یا خون را به عنوان سیستم اصلی در نظر دارند ، سیستم دیگر را نیز تحت شرایطی به عنوان سیستم فرعی در تابعیت کشور پذیرفته اند .

 

تفاوت تابعیت، اقامت و ویزا

 

تمامی افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند، دارای سوالاتی مشابه هستند. شاید اولین سوالی که برای آن ها مطرح می شود این باشد که چگونه به اقامت و تابعیت کشور مقصد دست پیدا کنیم. اما تفاوت اقامت و تابعیت یک کشور چیست؟ چرا حقوق دانان بر این باورند که برای دستیابی به تابعیت نیاز به داشتن اقامت است؟ تحمیل تابعیت چیست؟ آیا دو یا چند تابعیتی بودن یا به اصطلاح داشتن تابعیت مضاعف برای یک فرد مناسب است؟ به طور کلی منظور از تابعیت مضاعف چیست؟ امکان سلب اقامت و تابعیت وجود دارد؟ چه کشورهایی تابعیت دوگانه یا چندگانه را می پذیرند؟

سوالاتی که متقاضیان مهاجرت در ذهن دارند، اما متاسفانه کارشناسان قابل اعتمادی را نمی یابند که در امور حقوق بین الملل خصوصی و در باب اقامت و تابعیت فعالیت داشته و بتوانند آن ها را راهنمایی نمایند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر با کادری از حقوق دانان و کارشناسان مجرب در امر مهاجرت و بهره مندی از توانایی حقوق دانان حقوق بین الملل خصوصی در فرایند اقامت و تابعیت توانسته است گامی هرچند کوچک در تحقق اثبات توانایی­ های حقوق دانان داخلی بردارد. موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز آماده ارائه مشاوره های تخصصی در باب حقوق بین الملل خصوصی و نحوه اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف به تمامی هموطنان از هر کجای کشور می باشد.

 

تفاوت تابعیت، اقامت و ویزا

 

تمامی افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند، دارای سوالاتی مشابه هستند. شاید اولین سوالی که برای آن ها مطرح می شود این باشد که چگونه به اقامت و تابعیت کشور مقصد دست پیدا کنیم. اما تفاوت اقامت و تابعیت یک کشور چیست؟ چرا حقوق دانان بر این باورند که برای دستیابی به تابعیت نیاز به داشتن اقامت است؟ تحمیل تابعیت چیست؟ آیا دو یا چند تابعیتی بودن یا به اصطلاح داشتن تابعیت مضاعف برای یک فرد مناسب است؟ به طور کلی منظور از تابعیت مضاعف چیست؟ امکان سلب اقامت و تابعیت وجود دارد؟ چه کشورهایی تابعیت دوگانه یا چندگانه را می پذیرند؟

سوالاتی که متقاضیان مهاجرت در ذهن دارند، اما متاسفانه کارشناسان قابل اعتمادی را نمی یابند که در امور حقوق بین الملل خصوصی و در باب اقامت و تابعیت فعالیت داشته و بتوانند آن ها را راهنمایی نمایند.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر با کادری از حقوق دانان و کارشناسان مجرب در امر مهاجرت و بهره مندی از توانایی حقوق دانان حقوق بین الملل خصوصی در فرایند اقامت و تابعیت توانسته است گامی هرچند کوچک در تحقق اثبات توانایی­ های حقوق دانان داخلی بردارد. موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز آماده ارائه مشاوره های تخصصی در باب حقوق بین الملل خصوصی و نحوه اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف به تمامی هموطنان از هر کجای کشور می باشد.

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد