x تبلیغات
زومیت | اخبار فناوری

دیوارپوش

 از کاربردهای کاغذ دیواری پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 
  • چنبره کاذب پی وی سی
  • پارکت
  • پنجره دوجداره
  • شمع های دیواری
  • پوشش کف
 
استفاده از ورق های دیوار PVC:
گستره و تنوع استفاده از دیوارپوش های پی وی سی بسیار زیاد است و برای ساختمان ها و محیط های مختلف قابل استفاده است. دیوارهای پی وی سی را می توان در تجاری، اداری، مسکونی، اتاق انتظار اداری، اتاق انتظار هتل، ویلا، رستوران، استخر، بیمارستان، توالت، اتاق جلسات، کارخانه ها، شرکت ها استفاده کرد. همچنین برای طراحی قسمت های مختلف خانه مانند: اتاق نشیمن، اتاق خواب، ورودی و خروجی، اتاق نشیمن، سقف، طراحی سرویس بهداشتی استفاده می شود.
 
نصب دیوار پی وی سی:
محبوب ترین گزینه برای دیوارپوش در کرج این است که در لیست دیوارپوش هایی قرار می گیرند که به راحتی نصب و نصب می شوند و بر روی انواع سطوح قابل نصب هستند، بنابراین دیوارپوش های پی وی سی قابلیت لیز خوردن و نصب دارند. به دیوار. روی دیوار به دو صورت گچی و معمولاً دیوارهای صاف با مشت بادی نصب می شوند، اما اگر دیوار سنگی یا صاف نباشد، دستگاه دیوار گردان تعبیه می شود.کاغذ دیواری پی وی سی به سه نوع تقسیم می شود:
شامل: لعاب دار، مستقیم و چاپی، هر سه از نظر کارایی و کاربرد قابل استفاده و استفاده می باشد.
 
 
انواع دیوارپوش پی وی سی:
دیوارپوش سه بعدی پی وی سی:
این نوع دیوارپوش ها بیشتر زیورآلات تزیینی هستند و در محیط های مختلف در طراحی داخلی از جمله: اتاق های مختلف (اتاق خواب، پذیرایی)، اماکن تفریحی، ادارات استفاده می شوند.
دیوارپوش پی وی سی بعدی دو نوع است یکی تصویر سه بعدی مانند پوستر چسبانده شده و با تشکیل لایه محافظ به صورت دیوارپوش حماسی نصب می شود و دیگری سه بعدی است. کنده کاری ابعادی قابل استفاده برای گچ، پلاستیک و مخمل.
 
ویژگی های دیوار PVC سه بعدی:
وزن سبک، نصب آسان، فضای کافی برای پوشش سیم کشی، تغییر چیدمان اجزای پی وی سی، ضد رطوبت، انعطاف پذیری بالا، محافظت در برابر گرما و سرما و صدا و شستشو با مواد شوینده.
دیوارهای سه بعدی به سه دسته چرم، بتنی و اپوکسی تقسیم می شوند
چرم: همانطور که از نام آن پیداست از چرم ساخته شده است که در زیر آن از فوم سرد برای ایجاد صدا در پوشش دیوار استفاده می شود. این کاغذ دیواری نسبت به سایر محصولات سه بعدی زیباتر است اما قیمت آن بالاتر است.
اپوکسی: اپوکسی در حجم دیوارپوش سه بعدی از فوم سرد استفاده نمی کند، یعنی حجم ندارد، فقط از تصاویر سه بعدی استفاده می شود.
بتن: این دیوارپوش بتنی بوده و در رنگ های مختلف قابل استفاده است و با وجود اینکه بتنی است، سبک وزن بوده و با چسب یا گاز
 
قابل نصب می باشد._PVC پوشش دیواری تحت پوشش:
PVC انواع مختلفی از دیوارهای تحت پوشش PvC و تهدید لایه از کف را دارد ، مانند: راز ، رمز و راز ، پلیوی پوشش دیواره انعطاف پذیر است و می تواند آن را به شکل و باکتری های مختلفی توصیف کند که در شکل ها یا باکتری های مختلف هدر می رود.
 
دیوارهای PVC چاپ شده یا چاپ شده در دیوار:
طراحی دیوارهای PVC و رنگ با طرح ها متفاوت است ، می توانید هرگونه تعیین خانه خود را انتخاب کنید تا اصل برای تمیز کردن یا ضرب و شتم دسترسی به گذر زمان انجام شود شستشوی مایع روی پوشش دیوار.
 
  
 
ویژگی های ویژگی های دیوارهای دیواری PvC (مارک):
به 100 ٪ آسیب پذیر
گرمای حرارت 25 درجه سانتیگراد
آتش سوزی اتفاق نمی افتد
انعطاف پذیر
چگالی کم با توجه به همان ماده
مقاومت و مواد شیمیایی در برابر مواد شیمیایی
هیچ انتخابی وجود ندارد
برای جلوگیری از گرما و سرما قابل توجه
غلظت صدا
شستشو به شستشو با مایع شستشوی حمام
 
یک پوشش ديوارپوش سنگ مصنوعي چشمگیر PVC:
مهمترین ویژگی های دیوارها ، نام و نوسانات بسیار ضد قدرت در تمام محدودیت های فضا است و اقتدار فشار بالا در ضعف بسیار حل می شود. این نوع میدان دیواری 8 میلی لیتر از آب ضخیم است ، در مکانهایی که احتمال شکستن بیشتر وجود دارد. در حال استفاده هستند این خطوط را می توان برای واحدهایی مانند پارکینگ پارک و حیاط و دفتر استفاده کرد. PVC برای جلوگیری از پوشش دیوار PVC کمتر و قیمت پوشش دیوار است.بنابراین شما برای محیط ترافیکی بالا ، به استفاده از پوشش دیوار فکر خواهید کرد و توصیه می کنید که تصور کنید.
 
امکان جلوگیری از تعویض دیوار از ویژگی دیوارها است:
با وجود و توانایی به راحتی ، خاصیت و دامنه و رنج و رنج و یا در پوست و لاغر بسیار زیاد است.
 
پوشش دیوارهای آینه:
ویژگی هایی که آینه های دیوارهای شیشه ای پوشش آینه را مشخص می کند ، ساده و جذاب وی برای دیوارهای دیگر با تصاویر پس زمینه دیگر است. او با دوام خشمگین و بیشتر در رستوران مورد استفاده قرار می گیرد.
 
گل تست آلومین:
در رنگ های مختلف یک لیل های داستان آلومینیومی وجود دارد. بیشترین استفاده از رنگ های نقره و طلا است. فراخوان های خرید آلومینیوم تأثیر ویژه ای بر محیط زیست خواهند داشت. تمیز کردن آن بسیار آسان است ، قسمت بالای دیوار فقط بالای دیوارها است و تمام لکه ها و گرد و غبار را به شما منتقل می کند.
 
دیوارهای PVC دیوار PVC:
طبق توضیحات معین ، لیست قیمت کاملاً متنوع است. همانطور که می دانید ، همانطور که می دانید پوشش دیوار مطابق با لکه های مختلف است. به طور کلی ، گفته می شود که گفته می شود PVC به عنوان مزیت پوشش دیوار ، قیمت مناسب است. این پوشش دیواری با کیفیت مواد مورد استفاده در آن ، طرح ها ، رنگ و پوشش دیوار متفاوت است.
به طور خلاصه ، پوشش دیوار PVC یکی از دیوارهای شیک ترین است که می تواند در افقی استفاده شود.دیوارها بسیار زیبا و کشتی و کشتی برای ایجاد سطح بی خانمان از یک خط بی خانمان هستند. قیمت ارزان و به درستی است. آنها در هزینه شما صرفه جویی می کنند.
 
PVC PLIT PVC PLIT:
در ویژگی دیوارهای PVC ، می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم: دیوار PVC انتخابی برای نگهداری دیوارها است این جت های دیواری از PvC پلاستیکی قوی و سخت ساخته شده اند. اکنون باید برخی از مزایا را ذکر کنیم:
دیواره PVC که سازه را پوشانده و آسیب های زلزله را کاهش می دهد.
PVC از بالای جت دیواری بالاتر است و در قوس ها و گوشه های PVC استفاده می شود.
از پوشش دیوارپوش ماربل شیت می توان به طور کامل استفاده کرد که به راحتی به راحتی برای استفاده در دوش مورد استفاده قرار می گیرد.
تمیز کردن پوشش دیوار آسان و جدا کردن توده ها با حوله روی حوله یا پارچه.
اگر چیزهای تیز به پوشش دیواری برخورد نشوند ، او به 100 ٪ نقاشی و بادوام پیچ خورده است
آنها از مقاومت در برابر حشرات بی خبر هستند و جمع آوری میکروبی ها غیرممکن نیستند.
او توانایی ذخیره ذخیره حرارت و نور را دارد
این صدا دارای صدا و سیما در خط است
آنها در طراحان مختلف مانند رنگ ، مدل و فرم ها ارائه می شوند.
این ماده در سایر مصالح ساختمانی ، مواد مالیاتی مانند طبیعی ، Cerest ، رودخانه ها و آلومین رشد می کند.
هزینه جلوگیری از این نوع شکستن نوع شکستن و نگهداری
_ پوشش نادرست تجهیزات ساختمانی ، که در آن: سیم و مکانیک
پوشش دیواری PVC و آب و هوا در یک ماده شیمیایی
به دلیل وزن سنگین از قدرت بالایی برخوردار است
تصویر زمینه PVC بیشتر از سایر دیوارها زندگی خواهد کرد
پوشش دیواره PVC به آرامی وزن دارد
 
مضراتی برای پوشاندن دیوارهای PVC شما:
1- پوشش دیواره PVC دارای علائمی مانند عدم وجود ناخودآگاه آنها است و نمی توانیم بگوییم که این نقص ها و نقص.یکی از معایب بستن دیوار پی وی سی این است که در هنگام آتش سوزی دیوارهای پی وی سی می توانند حساسیت تنفسی افراد را افزایش داده و افزایش دهند و مواد مضر را برای سلامتی شما آزاد کنند.
2_ ترکیبات پلاستیکی به کار رفته در ساخت کاغذ دیواری پی وی سی دوستدار محیط زیست و دوستدار محیط زیست است که بسیار مهم و ضروری است. بنابراین کسانی هستند که طبیعت را دوست دارند که با این نوع دیوارها حد وسط خوبی ندارند و موقعیت هایی وجود دارد که با آن مخالفت می کنند.
3- دیوارپوش های پی وی سی مستقیماً به نور خورشید و نور خورشید حساس بوده و تغییر ظاهری ایجاد می کند. قرار گرفتن طولانی مدت دیوارهای PVC در معرض نور خورشید می تواند ظاهر، به ویژه رنگ دیوارها را تغییر دهد که می تواند منجر به محو شدن و تمیز شدن آن شود.

نوع ماربل شیت

 نوع ماربل شیت چیست؟

این دو کلمه از سنگ یا سنگ سنگی یا سنگ یا سنگهای ذخیره سازی ساخته شده است که توسط یک سنگ هنری و پاسخ دهنده های PVC که توسط یک سنگی ساخته شده است ، درمان می شوند. PVC از یک PVC برای ایجاد نقاط قوت و پیوستن به آن ذخایر می کند.
 
نوع مقاله در همان زمان ثروت طبیعی را دوست داشت. استریت ها ، بیمارستان ها ، و عصرها ، سالن ها و رستوران ها حتی از آن استفاده کرده اند که حتی در طراحی داخلی Bloins نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
 
 
 
انواع سنگ ماربل شیت
سنگ ازدواج پی وی سی
دیوارهای PVC و مربع قهوه ای از مواد دفاعی آب و سلسله ساخته شده است. صفحه PVC و صفحه کراوات با پوشش سقف و تمبرها مطابقت دارد. این نوع دیوار PVC بهترین گزینه برای حمام ، گاراژ و حمام ماهواره است.
 
پانل های PVC بسیار قوی و مقاوم هستند و نیازی به تعمیر و نگهداری پس از نصب ندارند. بنابراین آنها دوام ندارند یا برای مدت طولانی ناپایدار نیستند. این نوع صفحه های PVC که مستقیماً تحت تأثیر Cigracum و قرص های فروش پاپ به غیر از حقوق قرار می گیرند ، ضرر اندکی خواهد داشت. گروه های منحصر به فرد استاد PvC از دیوار دیوار دیوارهای دیوار.
 
نور ریوی آتیتان بخشی از تالاب است که بلافاصله ایجاد می شود و سپس بلافاصله با Ulcean Night و Ultra یک میز تولید می کند. بنابراین ، وی بررسی های ویژه ای را برای ساختمان ساختمان ارائه می دهد. این نوع دیواری نمی تواند از آب دفاع کند اما با دوام است.دیوارهای فوق العاده بنفش و BION های معتاد با اکثر برنامه های ساختمانی سازگار هستند. ظروف قفسه سینه قهرمان بین المللی شامل پلیمیک ، کلسیم ، کلسیم است. این ترکیب این ترکیب برداشت شده و به آنها کمک می کند تا به کاغذ خود بچسبند. این با فوق العاده بنفش و یکنواخت بیرون از حد متفاوت با Ultra متفاوت است. کاغذ کاغذی بدون رنگ که در کاغذ ، آب و جانبازان لبه دار شده بود ، از تاریکی بدتر می شد.
 
  
 
میر به رنگ 
رنگ ها و کتیبه های زیادی وجود دارد که شامل رنگ ها و طرح های بسیاری از جمله همه خنک کننده ها و مخلوط های کم رنگ و تیره است. اما این نوع محبوب ترین و رایج ترین سنگهای تیز محبوب در داخل ، یک سنگ سیاه به نام سنگ های سیاه و تارک سفید است.
 
ادامه مطلب

ماربل شیت

  ورق ماربل شیت؟

پارچه های ساخته شده از سنگ مرمر یا استونیت دو اصطلاح سنگ (سنگ) و مرمر (نوعی سنگ شکل دار) هستند که از انواع سنگ مصنوعی به حساب می آیند و از اختلاط پودر سنگ با رزین پی وی سی تولید می شوند. میزان اختلاط پودر سنگ با رزین پی وی سی باعث ایجاد استحکام و استونیت های متفاوت می شود.
 
سنگ مرمر نوعی مصالح ساختمانی است که شبیه سنگ طبیعی است و امروزه به دلیل کیفیت برتر نسبت به سنگ طبیعی، با شعار حفاظت از محیط زیست مورد توجه معماران داخلی قرار گرفته است. از استونیت در طراحی منازل، هتل ها، بیمارستان ها، اتاق ها، محل کار، رستوران ها و حمام ها استفاده می شود.

انواع تخته سنگ مرمر
کاغذ مرمر پی وی سی
دیوارها و سقف های پی وی سی از مواد ضد آب ساخته شده اند و در برابر آب بسیار مقاوم هستند. دیوارها و سقف های پی وی سی برای پوشش سقف و دیوارهای مناطق مرطوب مناسب هستند. این نوع دیوارپوش پی وی سی بهترین انتخاب برای حمام، گاراژ و زیرزمین هایی است که به راحتی خیس می شوند.
 
پانل های پی وی سی بسیار قوی و بادوام هستند و پس از نصب نیازی به نگهداری ندارند. بنابراین، آنها برای چندین سال بدون لرزش یا خم شدن دوام می آورند. این نوع از پانل های پی وی سی در تضاد مستقیم با گچ معمولی و POP بوده و علاوه بر هزینه نگهداری کمتر آسیب می بینند. یکی از ویژگی های متمایز دیوارهای مرمر PVC مقاومت در برابر آتش است.
 
کاغذ سنگ ماربل شیت UV
پوشش UV یک ترکیب شفاف است که روی کاغذ مرطوب چاپ می شود، سپس بلافاصله با اشعه ماوراء بنفش خشک می شود تا صفحه ای به شکل ماوراء بنفش ایجاد شود که در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است. بنابراین جلوه خاصی به طراحی داخلی خانه می دهد. این نوع دیوارپوش ضد آب نیست، اما در برابر آب مقاوم است.دیوارها و سقف های UV برای اکثر کاربردهای ساختمانی مناسب هستند. مواد شیمیایی پوشش UV شامل پلی اتیلن، کربنات کلسیم و کائولینیت است. این ترکیبات تمیز می شوند و با ویسکوزیفایرهایی ترکیب می شوند که به چسبیدن آنها به کاغذ کمک می کند. پوشش‌های UV بسته به کاربرد می‌توانند از نظر ضخامت و ضخامت متفاوت باشند. پوشش های UV نسبت به پوشش های روی کاغذ، آب و لمینت برتری دارند و مورد توجه معماران داخلی قرار می گیرند.
 
نقاشی سنگ مرمر
سنگ‌های سنگی یا سنگ مرمر در رنگ‌ها و شکل‌های زیادی وجود دارند که شامل رنگ‌های روشن و تیره و اشکال مخلوط می‌شوند. اما پرطرفدارترین و رایج ترین این گزینه ها فرم مرمری است که ظاهری مرمر دارد و به مرمر سیاه و مرمر سفید معروف است.
 
برای مشاهده تمامی رنگ های کاشی و اشکال مرمر می توانید از کاتالوگ آن ها استفاده کنید تا علاوه بر مشاهده تمامی رنگ ها و اشکال، مقایسه هایی نیز انجام دهید. بهترین و کامل ترین کاتالوگ سنگ مرمر موجود در ایران در سایت www.store128.com موجود است.
 
در مورد قیمت سنگ ماربل شیت در سال 1401
فروشگاه اینترنتی Store128 عرضه کننده کاشی مرمر در ایران و دارای نمایندگی در اصفهان می باشد که استونی های با کیفیت و با رنگ و طرح های کاربردی ارائه کرده است. پانل های دیوار و سقف موجود در سایت در دو سایز به ابعاد 12×28 سانتی متر مربع به فروش می رسد.

پارچه مرمر با ضخامت 2 میلی متر و قابلیت تحمل نور
خرید ماربل شيت به ضخامت 4 میلی متر
نوع اول با ضخامت 2 کیلومتر و هزینه کمتر و قابلیت عبور نور و نور را دارد و نوع دوم ضخامت و مقاومت بالاتری دارد. یکی از پرطرفدارترین دیوارها، صفحه مرمری بین کابینت است که قیمت آن بسته به ضخامت محصول متفاوت است.نکات مهم هنگام خرید اسلب مرمر مصنوعی
به شرایط محیطی نگاه کنید
 
بسته به محل مورد استفاده، استون را می توان با PVC یا UV استخراج کرد. در یک محیط مرطوب، انتخاب دیوارهای PVC بهترین گزینه است. بنابراین، مناطقی که به راحتی مرطوب می شوند، مانند آشپزخانه، حمام و گاراژ، باید با دیوارهای PVC پوشانده شوند.
 
اندازه دیوار
 
ضخامت دیوارپوش انتخابی بسته به فضای مورد استفاده می تواند 2 میلی متر یا 4 میلی متر باشد. بسته به کاربرد یا توانایی انتقال نور آن، همه می توانند یکی را انتخاب کنند.
 
بهداشتی و ضد باکتری
 
دیوارپوش های مناسب برای آشپزخانه ها و بیمارستان ها باید تمیز باشند، بنابراین انتخاب کاشی های مرمر برای بیمارستان ها و آشپزخانه ها باید خاصیت ضد باکتریایی داشته باشد.
 
طرح و رنگ مناسب و نصب ماربل شیت
 
اشیا انرژی آزاد می کنند و دیوارپوش ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بسیاری از افراد بر این باورند که انتخاب رنگ و طرح سلیقه ای است اما در واقع انرژی آزاد می شود و استفاده از آن در انتخاب رنگ و طرح تاثیر می گذارد.
 
طراحی اتاق تلویزیون با سنگ مصنوعی باید به صورت خاص انجام شود و طرح شلوغ برای این نوع دیوارپوش مناسب نیست. طراحی آشپزخانه با کاشی های مرمر سفید و رزگلد سبک تر و قوی تر از کاشی های مرمر سیاه است.
 
قیمت مناسب
 
قیمت سنگ مصنوعی ساخته شده از مرمر در انتخاب آن بسیار مهم است، علاوه بر داشتن ویژگی های کاربردی، قیمت ارائه شده است یا خیر؟ بنابراین با مراجعه به سایت www.store128.com می توانید کاتالوگ محصولات را مرور کرده و ویژگی های آن ها را بررسی کنید و سپس با بهترین قیمت خرید کنید.
 
خرید اینترنتی کاشی مرمر

 

اکنون، زندگی به سمت راحتی و صرفه جویی در زمان در حال حرکت است.با تکامل خرید آنلاین، بیشتر خریدها به صورت آنلاین و آفلاین انجام شده است. در زمینه خرید و فروش اسلب سنگ مرمر نمایندگی ورق مرمر در اصفهان با مراجعه به سایت  امکان خرید و فروش آنلاین را برای سراسر ایران فعال کرده است. با مراجعه به سایت و مشاهده کاتالوگ کامل، با بررسی ویژگی های انواع دیوارپوش می توان شکل و رنگ مورد نظر را انتخاب و خرید اینترنتی انجام داد.
 
.

خرید دستگاه لاغری

 دستگاه لاغری کیتو:

دستگاه لاغری کویتیشن یا دستگاه لاغری کاویتاسیون از خانواده دستگاه های لاغری یک روش ایمن و غیرتهاجمی برای ذوب و از بین بردن سلول های چربی است که از هیچ سوزنی برای کاهش وزن و چربی زدایی استفاده نمی شود. تعداد جلسات درمانی با این دستگاه کاملاً غیر تهاجمی و بدون درد می باشد.
 
دستگاه لاغری کاویتیشن از مکانیزم بسیار ساده ای استفاده می کند و سلول های چربی را با فرکانس پایین ذوب می کند. این درمان در کاهش چربی سوزی بسیار موثر بوده و باعث تشکیل و رفع سلولیت می شود. دستگاه لاغری کیتو به طور کلی در کلینیک ها و سالن های زیبایی و لاغری استفاده می شود.
 
افزایش جریان خون، افزایش خاصیت ارتجاعی پوست (رفع افتادگی پوست)، ماساژ و ریلکسیشن از مهمترین مزایای خرید و قیمت گذاری دستگاه لاغری در مدل کاویتاسیون می باشد.
 
 
دستگاه لاغری خانگی و باسن:
 
این مدل از دستگاه لاغری همانطور که از نامش پیداست برای رفع چربی های اضافی و رسیدن به تناسب اندام برای کاربران خانگی در منزل و یا نهایتا در سالن های زیبایی مناسب است. لاغری موضعی با این مدل دستگاه لاغری برای بدن شما هیچ عارضه ای ندارد.
 
 
دستگاه لاغری موضعی:
از آنجایی که حدود 1/3 جمعیت جهان با چاقی دست و پنجه نرم می کنند و روش های مختلفی مانند ورزش، رژیم غذایی، پیاده روی و برای از بین بردن سلولیت و چربی های اضافی در ناحیه شکم از پهلو، بازو، ران و باسن استفاده نمی کنند، گاهی اوقات این کار را نمی کنند. . به نتایج دلخواه می رسند و پس از کاهش وزن اندکی با مشکلاتی مانند افتادگی و افتادگی پوست و ایجاد خطوط و چین و چروک مواجه می شوند.این در حالی است که پزشکان و متخصصان پوست از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده می کنند، دستگاه هایی مانند دستگاه لاغری در مدل های دستگاه لاغری موضعی شامل دستگاه لاغری مقاربتی و دستگاه لاغری لیپوساکشن و دستگاه لاغری خانگی به نام دستگاه لاغری بازو، دستگاه لاغری ران طراحی و ساخت دستگاه لاغری شکم. و باسن
 
این مدل دستگاه لاغری موضعی از سال 2017 تا 2019 با استقبال بسیار خوبی از سوی کلینیک ها، سالن های زیبایی و لاغری و همچنین کاربران خانگی مواجه شد، زیرا این دستگاه ها از امواج فرکانس رادیویی rf، امواج مافوق صوت و ارتعاش استفاده می کنند و گرمایی که تولید می کند سلول‌های مرده پوست را ترمیم و بازسازی کنید و دیگر نواحی شل یا آویزان را روی صورت و بدن خود نخواهید دید.
 
 
 
عموماً افرادی که دستگاه لاغری می خرند، اعم از کاربر خانگی یا کلینیک، عمدتاً از این دستگاه برای رفع چربی شکم و پهلو استفاده می کنند. در واقع تجمع چربی در ناحیه شکم و پهلو بر زیبایی بدن ما تاثیر می گذارد. شرکت پوست ایرانیان وارد کننده انواع دستگاه لاغری شکم خانگی، دستگاه لاغری شکم و پهلو در واقع جدیدترین دستگاه لاغری را در بازار ایران معرفی کرده و محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش به فروش می رساند.
 
خرید انواع عضله سازی با دستگاه لاغری داروی پوست:
فروشگاه اینترنتی طب اسکین به وارد کننده انواع دستگاه های لاغری ضمانت اصل بودن محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش رایگان نحوه کار با دستگاه را ارائه می دهد. برای مشاوره قیمت و خرید دستگاه لاغری، خرید و فروش دستگاه لاغری، قیمت دستگاه لاغری مقاربتی، خرید انواع دستگاه های لاغری، قیمت و خرید دستگاه لاغری اولتراسونیک، ... شما می توانید از طریق وب سایت، اینستاگرام، واتساپ و تماس تلفنی با مشاوران طب پوست در تماس باشید..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه عضله سازی

  EMS مخفف Electrical Muscle Stimulation است، یک فناوری جدید که در آن الکترودها بر روی گروه هایی از دستگاه عضله سازی قرار می گیرند. روش های قبلی دستگاه عضله سازی با ارسال تکانه های عصبی از مغز به ماهیچه ها و ایجاد انقباض آنها انجام می شود، اما در روش EMS این دستورات به طور همزمان از طریق مغز و الکترودها به عضلات ارسال و اعمال می شود.

 
برخی این دستگاه را معادل ماساژور می دانند، در صورتی که دستگاه EMS برخلاف ماساژور حرکت فیزیکی نداشته باشد و با اعمال پالس یا همان دستورات الکتریکی، عضله را تحریک کرده و باعث حرکت عضلات می شود.
 
با توجه به تحقیقات Redpeck، دستگاه Six Pack توسط برخی از کارشناسان تجربی مانند مربیان باشگاه توصیه شده است، اما برخی از کارشناسان علمی تأثیر کمی در عضله سازی دارند. به نظر می رسد تحقیقات در این زمینه هنوز به نتایج روشنی نرسیده است. یکی از دلایلی که مربیان باشگاه بدنسازی توصیه می کنند، امکان تحریک عضلاتی است که با حرکات ورزشی معمولی تحریک نمی شوند و یا دسترسی به آنها بسیار سخت است.
 
ابعاد پد شکم 17*19 و بازوها 7*20 سانتی متر است. این عضله سازی با دستگاه با 2 عدد باتری نیم قلمی برای هر موتور تغذیه می شود و شامل 3 موتور برای 3 پد می باشد. برای ران نیز می توان از پدهای بازو استفاده کرد. علاوه بر این، هر دستگاه دارای 6 حالت یا برنامه مختلف است و هر حالت را می توان روی 10 توان مختلف تنظیم کرد.
 
 
Mobile GYM 6pack EMS یک دستگاه عضله سازی با دستگاه خودکار است که با شوک الکتریکی ملایم به ساخت بسته های جنسی و عضلات شکم، شانه ها، بازوها و ران ها کمک می کند. این دستگاه در واقع یک شبیه ساز ورزش بدنسازی است که هم برای خانم ها و هم آقایان قابل استفاده است اما برای کسانی که مشکلات قلبی دارند توصیه نمی شود.وظیفه اصلی این دستگاه تقویت و رشد ماهیچه ها به خصوص سکس پک شکمی است و به دلیل فعالیت بر روی ماهیچه ها تا حدودی به چربی سوزی نیز کمک می کند...
 

 

 

آشنایی با جرثقیل های متحرک (موبایل کرین)

 آشنایی با جرثقیل های متحرک (موبایل کرین)

مباحثی که در این مقاله عنوان می شود بدین شرح می باشد:
مقدمه
کابین راننده جرثقیل
سبد جرثقیل
کاربرد جک های تعادل در جرثقیل
تلسکوپ (بوم جرثقیل)
وینچ
کفی جرثقیل
لیورهای جرثقیل
مقدمه
با پیشرفت تکنولوژی و در خدمت گرفتن آن کارهای بشر امروزه بسیار راحت تر از قبل شده است این موضوع در صنعت حمل و نقل و جرثقیل نیز کاملا قابل درک و مشاهده است صنعت جرثقیل در دهه های اخیر پیشرفت بسیاری داشته مخصوصا جرثقیل های متحرک و موبایل کرین [ در ادامه بخوانید: جرثقیل موبایل چیست؟ ] یکی از مزیت هایی که باعث کاربرد روز افزون این نوع جرثقیل ها شده این است که در کمترین زمان میتواند آماده کاربری شود و محدودیت مکانی نسبت به سایر جرثقیل ها ندارد، در مدل کفی دار این نوع ساخت جرثقیل به دلیل اینکه خود دارای قابلیت حمل و نقل کالا را دارا می باشد و نیز دارای تلسکوپ یا بوم متحرک می باشند که در محیط هایی که امکان جابه جایی و تردد سایر جرثقیل ها نیست استفاده گسترده تری نسبت به سایر جرثقیل ها می شود البته نوع جرثقیل با توجه به وزن کالا، مکان یا خدمات مورد نظر انتخاب می شود.
 
ادامه مطلب

هایفو

 با خرید دستگاه هایپو لگو می توانید با استفاده از آخرین تکنولوژی ها پوست را جوانسازی و لیفت کنید. با خرید هایپو لگو می توانید لیفت صورت را بدون بیهوشی و جراحی انجام دهید و نتایج ایده آلی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

 
هایفو روشی برای لیفت صورت بدون جراحی است. لیفت هایفو در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. همچنین برای لاغری سایر قسمت های بدن استفاده شده است. استفاده از دستگاه هایفو اولترا به شما این امکان را می دهد که خدمات لیفت صورت را به صورت سرپایی ارائه دهید. همچنین فرد تحت درمان می تواند بلافاصله پس از لیفت فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.
 
با خرید هایپو لگو چه ویژگی هایی به دست می آورید؟
یکی از مزیت های خرید و استفاده از هایپو لگو عدم نیاز به برش و بخیه روی پوست صورت است و اثر جوانسازی و لیفت پوست صورت در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است. با خرید هایفو می توانید یکی از بهترین و موفق ترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهید. با استفاده از دستگاه هایفو اصلاح ریزش ابرو و پشت پلک، خط خنده، چین و چروک دور چشم و شل شدن پوست ناحیه چانه با درصد موفقیت بالایی انجام می شود.
 
هایفو اولتراپی همچنین باعث تولید کلاژن و جوانسازی پوست در مدت کوتاهی می شود. می توانید از امواج اولتراسوند متمرکز برای جوانسازی و لیفت پوست استفاده کنید. در این روش به دلیل انقباضات ناشی از تشعشعات در پوست، شرایط برای کلاژن سازی فراهم شده و فرآیند جوانسازی در یک دوره چند ماهه انجام می شود. به همین دلیل گفته می شود هایفو راهی غیر تهاجمی برای مبارزه با پیری و چین و چروک پوست است.
 
جوانسازی و لیفت صورت و بدن با HIFU Lexu
با خرید هایپو لکسوس و استفاده از فناوری های پیشرفته آن می توانید خدمات لیفت صورت، بدن و گردن را ارائه دهید. در هایپرترمی، کارتریج‌ها می‌توانند امواج اولتراسوند را به عمق 1.5، 3 و 4.5 میلی‌متر متمرکز کنند و در نتیجه بافت صورت را با موفقیت به تولید کلاژن تحریک کنند.
 
با این دستگاه خدمات لیفت پوست صورت در یک جلسه به مشتری ارائه می شود. هایفو لگو علاوه بر درمان سریع افتادگی و شلی پوست تاثیر زیادی در پیشگیری و به تاخیر انداختن روند پیری دارد. لازم به ذکر است که درمان با دستگاه هایپو لگو یک جلسه بوده و در صورت نیاز پس از یک سال تکرار می شود.
 
ویژگی های دستگاه هایفو 
این دستگاه علاوه بر داشتن کارتریج های مخصوص فیس لیفت در اعماق مختلف، مجهز به کارتریج های لاغری مخصوص نیز می باشد. کارتریج های لاغری که به صورت اختیاری بر روی دستگاه قرار می گیرند، قابلیت نفوذ تا عمق 13 میلی متری را دارند.
 
با خرید هایفو می توانید خدمات زیر را با بالاترین کیفیت ارائه دهید:
 
رفع افتادگی و افتادگی پوست صورت (لیفتینگ صورت) و بدن
پوست گردن، چانه و چانه را بلند کنید
ترمیم خط خنده، خط اخم بین ابروها و گوشه های افتاده لب ها
لیفت گونه، افتادگی پلک و لیفت ابرو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هایفو اولترا

 دستگاه هایفو اولترا  

 
با افزایش سن و کاهش میزان کلاژن در بافت پوست، به تدریج شاهد افتادگی و شل شدن این اندام مهم خواهیم بود. از آنجایی که بد شکلی پوست زیبایی و از دست دادن اعتماد به نفس را تحت تاثیر قرار می دهد، پزشکان با همکاری محققان و مهندسان همواره به دنبال راه های جدیدی برای بهبود این بافت موثر هستند که پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر لیفت پوست هایفو می باشد. که به طور دقیق و حساب شده انرژی امواج مافوق صوت (سونوگرافی) را بدون ایجاد کوچکترین آسیبی به پوست، در عمق مورد نظر لایه های زیرین پوست متمرکز می کند. این روش باعث تحریک فیبروبلاست ها و تولید کلاژن در بافت شبکه ای پوست می شود.
 
استفاده ازهایفو اولترا فورمر به عنوان یک روش غیر تهاجمی مورد تایید FDA آمریکا می باشد.
 
مزیت استفاده از دستگاه هایفو اولترا نسبت به سایر روش ها این است که یک عمل کاملا سرپایی و بدون نیاز به بستری و بهبودی خواهد بود. همچنین در حین کار هیچ گونه درد، کبودی و خونریزی نخواهید داشت، علاوه بر این اثر ماندگار و دائمی بر روی پوست خواهید داشت.
 
استفاده از این دستگاه محدود به لیفت پوست صورت و بدن نخواهد بود و می توان از آن برای رفع افتادگی زیر چانه و چانه استفاده کرد. گونه ها، ابروها و گوشه لبش را بالا انداخت و خط خنده و اخم را از بین برد. همچنین شاید جالب باشد بدانید که حتی می توان از آن برای لاغری موضعی نیز استفاده کرد.
 
دستگاه هایفو اولترا 4d دارای صفحه نمایش LCD رنگی با کیفیت 15 اینچی است. کارتریج های مقرون به صرفه با عمق های 1.5، 3 و 4.5 میلی متر برای لیفت صورت و کارتریج های مخصوص 8 و 13 میلی متر برای لاغری موضعی مناسب هستند. در هر بار شارژ شدن کارتریج می توانید از 10000 شات استفاده کنید.

 

 

دستگاه لیزر الکس دایود

سوپرانو ایس تیتانیوم دستگاهی همه کاره برای رفع موهای زائد و جوانسازی پوست با تکنولوژی پیشرفته خنک کننده، جراحی بدون درد و لیزر با سرعت و قدرت بالا می باشد. FG 2000D در کار خود از سه طول موج (155/106400/808 نانومتر) استفاده می کند و با این سه طول موج، انواع پوست و مو (حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار می دهد.

 
نحوه عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم تک هندپیس به این صورت است که محل دقیق درمان با صفحه رنگی مشخص می شود و پزشک معالج درمان را با دقت بیشتری انجام می دهد. به دلیل دقت بالای کار و به دلیل استفاده از تکنولوژی خنک کننده، بافت های مجاور پوست بیمار آسیبی نمی بینند. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های مو را از بین می برد و در زمان صرفه جویی می کند. این دستگاه می تواند به بیماران اطمینان 100% از حذف کامل موهای زائد بدهد. لیزر تیتانیوم تک هندپیس تا دمای 3.5 درجه سانتیگراد خنک می شود و به عمق پوست نفوذ می کند و بدون درد فولیکول های مو را از بین می برد. این روش درمان موهای زائد یکی از راحت ترین و بدون دردترین روش های جدید است.
 
کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل اقتصادی بودن و صرفه جویی در وقت، کارکرد 24 ساعته دستگاه و تطبیق پذیری آن ترجیح می دهند از این دستگاه استفاده کنند.

 دستگاه لیزر الکس دایود سوپرانو آیس پلاتینیوم جدیدترین تکنولوژی رفع موهای زائد می باشد که استفاده از این دستگاه محدودیت دستگاه های دیگر را ندارد. این دستگاه از سه نوع لیزر با طول موج های مختلف استفاده می کند که دلیل عدم محدودیت پوستی برای استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم وجود این سه نوع طول موج می باشد. هر یک از طول موج های مختلف شامل یک فناوری است:

 

  • تکنولوژی الکس با طول موج 755 نانومتر، برای پوست های روشن و موهای نازک و رنگ روشن مناسب است.
  • تکنولوژی دیود: با طول موج 810 نانومتر، ضریب نفوذ بالایی در فولیکول های مو دارد.
  • فناوری Yag: این فناوری با طول موج 1064 نانومتر، نفوذ بسیار عمیق تری به فولیکول های مو دارد و برای رفع موهای تیره و افراد با پوست تیره مناسب است.

دستگاه لیزر آیس پلاتینیوم الکس سودرانو برای انواع پوست های تیره تا روشن و تمام نقاط بدن مناسب است. مزیت استفاده از این دستگاه این است که دردی ندارد و در تمام فصول سال از جمله تابستان و زمستان قابل استفاده است. مدت زمان از بین رفتن موهای زائد سه هفته پس از اولین دوره لیزر است که با کاهش چشمگیر رشد موهای زائد بعد از اولین جلسه همراه است. بر خلاف دستگاه های قدیمی لیزر مو، میزان آسیب به بافت های پوست مجاور بسیار کمتر است. بلافاصله پس از لیزر، سوختگی و قرمزی پوست از بین می رود که به دلیل خنک کننده عالی این دستگاه لیزر است. البته افراد با هر درجه حساسیت پوستی باید بعد از درمان از کرم ضد آفتاب با spf50 استفاده کنند.

دستگاه لیزر الکس دایود مدل FG 2000B

 مدرن بودن و پیشرفته بودن این دستگاه و تفاوت فاحش کارایی با دستگاه های دیگر، باعث محبوبیت زیاد دستگاه لیزر الکس دیود اف جی 2000 در بین مردم شده است. امروزه در شرایطی که بیماران از عملکرد و سطح پیشرفته دستگاه ها اطلاعات کافی دارند، بهتر است کلینیک های زیبایی درخرید دستگاه لیزر تیتانیوم و خدماتی که به بیماران ارائه می دهند دقت کافی را داشته باشند. استفاده از دستگاه لیزر الکس دایود FG 2000 در کلینیک های زیبایی به دلیل قابلیت استفاده 24 ساعته، مقرون به صرفه بودن و طول عمر بالا و همچنین استفاده آسان دستیاران پزشکی توصیه می شود.

 
 
دستگاه لیزر تیتانیوم مجهز به سیستم خنک کننده فوق العاده و عمق نفوذ بالا در فولیکول مو می باشد. به راحتی موها را در مدت زمان کوتاهی از بین می برد. همچنین قرمزی و سوختگی بعد از درمان نسبت به سایر دستگاه ها و برای استفاده پوستی کمتر است. تیره و روشن برای هر نوع پوستی کاملا بدون درد مناسب است. سرعت و قدرت این دستگاه به بیماران این امکان را می دهد که در مدت زمان بسیار کوتاهی سطح زیادی از موهای زائد خود را از بین ببرند، بنابراین پس از دو تا سه جلسه درمان نتیجه کامل خود را نشان می دهد.
 
دستگاه لیزر الکس دایود FG 2000 به گونه ای عمل می کند که اشعه ها از طریق پوست وارد شده و با جذب ملانین و افزایش دمای فولیکول مو، موها سوخته و از بین می روند.
 
در بسیاری از آزمایشات انجام شده بر روی این دستگاه، پزشکان توانسته اند کارایی و اثربخشی فوق العاده لیزر در دو جلسه اول و ایمنی آن را تایید کنند. لیزر تیتانیوم برای استفاده در تمامی رنگ های پوست و از بین بردن دائمی موهای زائد نواحی حساس بدن مناسب است.

 

 

صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه بعد