برای تجزیه و تحلیل مصالح مورد نیاز برای سقف کاذب و مشبک ساده پروژه خود به: تحلیل سقف کاذب ساده و آنالیز سقف کاذب مشبک مراجعه کنید و زمانی که وارد مساحت سقف کاذب یا مشبک ساده می شوید، مصالح مورد نیاز محاسبه می شود. به طور خودکار و همچنین برای محاسبه وزن یک سقف کاذب ساده را ببینید

    
 
برای مشاهده لیست قیمت اقلام سقف کاذب با بروز رسانی روزانه به لیست قیمت مصالح سقف کاذب مراجعه فرمایید.
 
همچنین ببینید: انواع سقف کاذب، انواع پنل، سقف های یکپارچه، جزئیات سقف کاذب مشبک.
 
در سایت آب بندی کناف می توانید با مراجعه به قسمت های مختلف و مشاهده نمونه کارها اطلاعات کامل سقف کاذب ساده و مشبک کناف را به دست آورید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
 
آشنایی با سقف کاذب و روش های اجرا
امروزه بخشی از معماری داخلی استفاده از سقف های کاذب است. این عرشه اغلب برای پوشاندن عرشه های اصلی استفاده می شود. پیشینه دقیق این رشته هنوز مشخص نیست. مشخص نیست اولین افرادی که از سقف کاذب استفاده کردند از کاربردهای آن چه می دانستند. سقف های کاذب در مدت زمان کوتاهی جایگاه خوبی را در صنعت ساختمان به دست آورده اند و استفاده از آنها در صنعت ساختمان یکی از دغدغه های پوشش و اختفای عوامل زیر سقف می باشد.
 
سقف کاذب کناف
یکی از پرکاربردترین سقف های کاذب، سقف کاذب کناف می باشد. سقف کاذب کناف به دلیل وزن سبک، هزینه کم، نصب سریع و انعطاف پذیری بالا امروزه در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد.
 

 

سقف های کناف به دو مدل ساده و دکوراتیو تقسیم می شوند.
 
سقف کناف ساده را نصب دیوار خشک تخت ساده و سقف های کاذب دکوراتیو را سقف هایی می گویند که دارای طرح های خاص هستند.
 
سقف کاذب رابیتس
این نوع سقف در محدوده زیر قرار می گیرد، رابیتس از توری فولادی ساخته می شود که توسط سیم یا سیم آرماتور به زیر شبکه متصل می شود.
 
از ویژگی های مهم این نوع پوشش این است که اغلب ملات ها به آن می چسبند و ترک بر جای نمی گذارند.
 
خرگوش ها خود به دو دسته تقسیم می شوند: تخت و برجسته. آنها از خرگوش های نوع تخت برای دهانه های کوچک و از خرگوش های نوع برجسته برای دهانه های بزرگتر استفاده می کنند. از این نوع سقف کاذب برای گچ کاری بازشوها و تاسیسات تهویه مطبوع نیز استفاده می شود.
 
سقف کاذب آکوستیک
این نوع سقف کاذب در متریال های مختلفی مانند پارچه راه راه، تخته های چوبی، گچ و یا ورق های مقوای فشرده سفید و سوراخ دار ساخته می شود و برای مکان هایی مانند سینما، کلاس درس و ... که نباید صدا را منعکس کند. بودن.
 
سقف کاذب آلومینیومی
این نوع سقف از آلومینیوم ساخته شده و پشت آن با فایبرگلاس پر شده است.
 
سقف کاذب چوبی
این نوع سقف دارای دو قسمت اصلی و فرعی است که قسمت اصلی از فولاد یا چهار تراش و قسمت فرعی از چوب ساخته شده است.
 
سقف های کاذب با قطعات پیش ساخته گچ
عموماً این سقف ها آلومینیومی و قسمت های داخلی آن ها از گچ است. این پانل ها به دلیل نصب سریع و آسان، وزن سبک، تنوع در طراحی، مقاومت در برابر آتش، پایداری رنگ، تعویض آسان قطعات، رنگ ارزان، مقاومت در برابر ضربه، تهویه مناسب، دوام و حفاظت از محیط زیست بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.
 
سقف کاذب ترکیبی
از ترکیبی از چندین نوع سقف کاذب تشکیل شده است. قبل از استفاده از این نوع سقف ها باید زیرسازی مناسبی ساخته شود، معمولاً از این نوع سقف برای فضاهای بسیار بزرگ استفاده می شود زیرا زیباتر به نظر می رسد.سقف کاذب گریلیوم
این نوع سقف ها جزء سقف های تزئینی هستند. آنها از ورق های آلومینیوم یا آلیاژ ساخته شده اند. به آنها بام باز نیز گفته می شود، پس از نصب سقف، آنچه به چشم می خورد خانه های مربع شکلی است که دائماً در کنار یکدیگر قرار می گیرند. در این نوع سقف، تاسیساتی که به کار رفته است به وضوح در پشت بام دیده می شود. این نوع سقف ها اغلب به تنهایی یا در ترکیب با سقف های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. سقف کاذب گریل به وسیله سیم یا زنجیر به قسمت اصلی سقف متصل می شود.
 
سقف های کشویی این قابلیت را دارند که شامل موارد زیر باشد:
آکوستیک فضایی
 
پوشش امکانات زیر عرشه اصلی
 
از هدر رفتن دما و رطوبت جلوگیری کنید
 
حجم های تزئینی ایجاد کنید
 
روشنایی مناسب با توجه به شرایط کار و زندگی و…
 
کناف ایران:
کناف یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های دیوار خشک در جهان است، بنیانگذار کناف یک فرد آلمانی است، کناف نام خانوادگی این فرد است که در ایران به کناف ایران معروف است.
 
 
 
.